• Betonavimas.lt įmonės veikla

  grindu_betonavimas_vilniuje_kaune  grindu-betonavimas

  Pagrindinė mūsų įmonės veikla – tai statybos darbai, sienų tinkavimas, sienų mūrijimas, grindų betonavimas, statybos darbai, dalinė apdaila, gen-ranga ir sub-rangos darbai, grindų betonavimui Vilniuje dar kitaip vadinamas: smėlbetonio grindys, steškė, plaukiojančios grindys ar besiūlės grindys. Smėlbetonio mišinius gaminame „sausu“ būdu: maišome su plastifikatoriumi, naudojant M – 500 markės cementą ar pagal kliento pageidavimus. Toks betonavimo būdas sumažina traukimąsi ir didina gaminio našumą. Papildomą sustiprinimą smėlbetoniui suteikia kartu sumaišytas polipropileno (plastikinė) fibra.

  Išlygintą, šviežų betono paviršių užtriname glaistymo mašinomis su lėkštėmis mechaniškai. Reiktų pabrėžti, kad mechaniškas užtrynimas didina kokybę, paviršiaus našumą ir lygumą. Aukštos  paviršiaus kokybės dėka, naudoti savaime išlyginamųjų mišinių nebūtina. Tai turi didelę reikšme grindų dangų įrengimui.

  Smėlbetonio mišinio padavimui naudojame profesionalų dyzelinį betono siurblį (Putzmeister). Vienos brigados darbo našumas per dieną yra  apie 200 m2 gyvenamajame objekte ir 200-300 m2 pramoniniuose objektuose (salėse, didelėse erdvėse, pramoniniuose pastatuose). Darbus atliekame pramoniniame, administraciniame ir gyvenamajame sektoriuje.

  BETONAVIMAS.LT – tinkavimas, grindų betonavimas, pamatų liejimas ir betonavimas, bei sienų mūrijimas ir kiti statybos darbai +370 644 44469.

  pramoniniu-grindu-betonavimas

  sienu_tinkavimas_vilniuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *